Kde a s kým som už bol? >>

“MALY LUBO in Copenhagen” [Copengagen, Denmark]: … a tak sa malá morská víla rozhodla zakotviť v dánskom prístave. Popila tu dozaista všakovaké čarovné nápoje, ktoré premenili jej rybiu plutvu na nohy. To jej zrejme dovolilo pobehať všetky malebné ulice mesta Kodaň a možno pri tom stretla aj H.Ch.Andersena. Traduje sa legenda, že ak navštívite toto mesto …

 

“MALYLUBO IN ELLA” [Ella, Sri Lanka]: “Surová dcérka”, Nika, modelka, vegánka, kuchárka, … a tiež aj originál Piešťanka, je pre vás už asi dávno známa osobnosť internetu. Tentokrát sa vybrala vypnúť od ruchu veľkomesta a zavítala na ostrov Srí Lanka. Hľa, a takýto výhľad sa jej naskytol nad malým mestečko Ella, nachádzajúceho sa asi 200 km od mesta Colombo. Všade navôkol je obklopené dažďovými pralesmi a pravdaže aj množstvom čajových plantáží. (https://www.dcerka.sk/)

 

 

 

 


/* Posielajte fotky s nápisom: “malylubo in … (názov mesta, štátu)” a nezabudnite zakomponovať aj typické pozadie pre danú krajinu (skaly, palmy, kaktusy). malylubo [at] gmail.com Teším sa ;) Bon voyage.