“Najskôr miluj študovanie, potom študuj milovanie. Lebo následky v milovaní sa prejavujú v študovaní.”

Sokrata sa raz ktosi spýtal:”Ako možno získať múdrosť?” Sokrates povedal:”Poď so mnou!” a zaviedol mladíka k rieke, ponoril ho pod vodu, a keď zúfalo lapal po dychu, vytiahol ho z vody. Len čo sa mladý muž spamätal, Sokrates sa ho spýtal:”Po čom si najviac túžil, keď si bol pod vodou?” “Po vzduchu,” odpovedal mládenec. Nato mu slávny filozof vysvetlil:”Len čo budeš po múdrosti túžiť tak veľmi ako po vzduchu – a to tak silne, ako vtedy, keď si si myslel, že sa utopíš – získaš ju.”

Aj tisícmíľová cesta, sa začína prvým krokom. (Konfucius)

“The average person looks without seeing,listens without hearing, touches without feeling, eats without tasting, moves without physical awareness, inhales without awareness of odour or fragrance, and talks without thinking.” (Leonardo da Vinci)

DISCE AUT DISCEDE Uč sa, alebo odíď. (Častý nápis nad bránami škôl)

“The function of a child is to live his/her own life, not the life that his/her anxious parents think he/she should live, nor a life according to the purpose of the educators who thinks they knows best” ? A.S. Neill

 

EDUBOX 3000

[ EDUBoX 3000 ]: Táto úžasná edukačná pomôcka môže zvýšiť sústredenie študentov na vyučovacích hodinách. :)
EDUBoX3000 pozostáva z unikátneho historického plechu – kedysi pravdepodobne chránil čierny/ruský čaj pred vplyvom okolia. Dnes odtieni vaše zariadenia pred vírusmi, vifi, džipiáres, džípies, štyrigé, Modrýmzubom.
Návod na použitie: Na začiatku vyučovania študenti uložia svoje komunikačné zariadenia do EDUBoX3000 a zatvoria. Po skončení edukačného procesu svoje zariadenie vyberú.
Účinky na študenta: Nikto sa mu nedovolá/nenapíše, vyrovná sa chrbtica (obe ruky budú na stole v jednej rovine), nalepí sa na neho viac informácií z vyučovacej hodiny.
HešTaeg: nopower, lifetime guarantee, recycle, eco-friendly, DIY

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.